Strona główna » Gazownia Czchów » Gaz płynny Czchów

Gaz płynny Czchów

Na co zwrócić uwagę wybierając zbiornik na gaz płynny?

Podczas wyboru zbiornika na gaz płynny należy zwrócić uwagę na trzy istotne kwestie. Jeden z nich wiąże się z zapotrzebowaniem na gaz, określanym na godzinę, na podstawie mocy sprzętów zasilanych gazem. Pozwala on wskazać pojemność zbiornika. Kolejny istotny element to powierzchnia działki, na której ma być montowany zbiornik. Uzależnione jest od niej bowiem to jaki jego model może zostać zamontowany, aby określone odległości od pozostałych elementów były poprawne. Dodatkowo należy również wziąć pod uwagę zużycie gazu, które wpływa na częstość napełniania gazem zbiornika.

Ile czasu należy czekać na tankowanie zbiornika na gaz płynny?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na gaz płynny wynosi mniej więcej 25%, należy zadbać o następne tankowanie. Wobec tego należy złożyć zamówienie na dostawę, w trakcie którego wyznaczana jest również data tankowania zbiornika. Najczęściej dostawy gazu wykonywane są natomiast w ciągu kilku dni. Czas dostawy gazu może się z kolei wydłużyć w okresie letnim, z powodu większego zainteresowania napełnianiem zbiorników na gaz płynny..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności