Strona główna » Gazownia Czarna Woda » Gaz LPG Czarna Woda

Gaz LPG Czarna Woda

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch metod. Pierwsze z nich polega na osobistym kupieniu pustej butli o odpowiedniej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Inna opcja polega natomiast na wybraniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za pustą butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego cena wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie?

To jaki jest koszt montażu LPG w domu czy przedsiębiorstwie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takiej sytuacji jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest dzierżawa odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności