Strona główna » Gazownia Chodecz » Gaz płynny Chodecz

Gaz płynny Chodecz

Na co zwrócić uwagę wybierając zbiornik na gaz płynny?

W trakcie wybierania zbiornika na gaz płynny należy zwrócić uwagę na trzy istotne elementy. Jeden z nich wiąże się z zapotrzebowaniem na gaz, określanym na godzinę, na bazie mocy sprzętów zasilanych gazem. Daje możliwość on określić wielkość zbiornika. Kolejny ważny czynnik to powierzchnia posesji, na której ma być zamontowany zbiornik. Zależy od niej bowiem to jaki jego model może zostać zamontowany, aby określone odległości od pozostałych elementów były zachowane. Dodatkowo trzeba także wziąć pod uwagę zużycie gazu, które ma wpływ na częstość napełniania gazem zbiornika.

Ile czasu należy czekać na tankowanie zbiornika na płynne paliwo gazowe?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na płynne paliwo gazowe spada do około 25%, należy zadbać o kolejne tankowanie. W związku z tym trzeba złożyć zamówienie na tankowanie, w trakcie którego wyznaczana jest także data napełniania zbiornika. Zazwyczaj dostawy gazu realizowane są z kolei w przeciągu kilku dni. Okres dostawy gazu może się z kolei wydłużyć w okresie letnim, wynika to z większego zainteresowania tankowaniem zbiorników na płynne paliwo gazowe..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności