Strona główna » Gazownia Chocianów » Butle gazowe Chocianów

Butle gazowe Chocianów

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do domu zależny jest przede wszystkim od jej rodzaju. Wartość najpopularniejszej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiej butli kosztuje wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są natomiast różnorodne w zależności od miejsca, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji powinny być przechowywane we właściwy sposób. Najczęściej wykorzystywane są więc w tym celu odpowiednie klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali odpornej na korozję. Gwarantują one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe musi być umiejscowiona w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności