Strona główna » Gazownia Chełmno » Gaz płynny Chełmno

Gaz płynny Chełmno

Jakie odległości trzeba zachować przy montowania zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Chcąc zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w naziemnej formie, należy pamiętać o przestrzeganiu właściwych odległości od miejsca, w którym zostanie on umieszczony. Wobec tego taki zbiornik na gaz płynny powinien być zlokalizowany: co najmniej 3 metry od budynków, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych i szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw mający zamontowane własne zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać ze swobodnej możliwości wybierania dostawcy gazu płynnego. Podczas jego wyboru warto natomiast zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa, ale także wiarygodność sprzedawcy. Powinien on posiadać aktualną koncesję na dostawę paliw. Oprócz tego ważna jest również jakość dostarczanego gazu płynnego. To od niej zależy bowiem właściwie działanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności