Strona główna » Gazownia Chełmek » Gaz płynny Chełmek

Gaz płynny Chełmek

Zbiornik na płynne paliwo gazowe, naziemny czy podziemny?

Planując montaż zbiornika na płynne paliwo gazowe, trzeba dokonać wyboru związanego z jego rodzajem. W związku z tym naziemny zbiornik na płynne paliwo gazowe to dobre rozwiązanie w przypadku gdy teren wokół budynku jest odpowiednio duża, jego plusami jest bezproblemowy montaż oraz stosunkowo niska cena. Natomiast w przypadku, kiedy powierzchnia posesji jest zbyt mała na montaż takiego modelu zbiornika, trzeba wybrać model podziemny, który, choć jest droższy, prezentuje się również estetyczniej w otoczeniu domu.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na gaz płynny?

Koszt tankowania zbiornika na płynne paliwo gazowe uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to z kolei: wielkość zbiornika na płynne paliwo gazowe, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny płynnego paliwa gazowego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, w związku z tym latem koszt tankowania jest niższy, z kolei zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności