Strona główna » Gazownia Chełm » Dostawcy gazu Chełm

Dostawcy gazu Chełm

Najpopularniejsi dostawcy gazu w Polsce

W Polsce funkcjonuje wielu różnorodnych dostawców gazu, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców gazu jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność dostawcy nie oznacza jednak tego, że zapewnia on najlepsze ceny paliwa gazowego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz odwrotnie. W związku z tym przed zmianą sprzedawcy gazu należy zawsze dokładnie przeanalizować oferty co najmniej paru firm funkcjonujących na krajowym rynku, stosując do tego między innymi rankingi udostępniane w Internecie.

Jak zmienić dostawcę paliwa gazowego w 4 łatwych krokach?

Chcąc zmienić dostawcę paliwa gazowego, wystarczą jedynie 4 proste kroki. Pierwszy z nich polega na znalezieniu właściwej oferty nowego dostawcy, która będzie atrakcyjna zarówno pod względem kosztów zakupu paliwa gazowego, jak i innych warunków zawartej umowy. W kolejnym kroku wystarczy podpisać umowę z nowym sprzedawcą paliwa gazowego oraz zadbać o jego pełnomocnictwo, dzięki któremu będzie on mógł rozwiązać umowę z poprzednim sprzedawcą oraz załatwić wszelkie sprawy. Trzeci krok to rozwiązanie starej umowy i powiadomienie o tym OSD gazu. Cały proces kończy się natomiast uregulowaniem należności z poprzednią firmą i opłaceniem faktur, a kolejne faktury będą już wystawiane przez nowego sprzedawcę gazu ziemnego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności