Strona główna » Gazownia Bytom » Butle gazowe Bytom

Butle gazowe Bytom

Rodzaje zbiorników gazowych

Współcześnie na rynku wyróżnić można parę różnorodnych rodzajów butli gazowych. Ich podział obejmuje przede wszystkim to, w jakim celu one stosowane. Wobec tego wyróżnić można między innymi: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, używane przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wykonywane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o właściwiej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest przede wszystkim od jej pojemności. Cena standardowej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to mniej więcej trzystu zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiej butli kosztuje wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Cenniki gazu są natomiast różnorodne uzależnione są one, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na napełnioną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności