Strona główna » Gazownia Bystrzyca Kłodzka » Dostawcy gazu Bystrzyca Kłodzka

Dostawcy gazu Bystrzyca Kłodzka

Jak przebiega kolejna zmiana sprzedawcy paliwa gazowego?

Każdy właściciel lokalu ma możliwość do zmienienia dostawcy paliwa gazowego tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmiany sprzedawcy gazu ziemnego jest taka sama jak za pierwszym razem. Polega więc na wybraniu odpowiedniej oferty i podpisaniu umowy z nową firmą. Trzeba jednak przy tym zwrócić uwagę czy przedterminowe wymówienie umowy z wcześniejszym dostawcą nie będzie skutkowało karą. W sytuacji, kiedy w umowie obecne są takie zapisy najlepiej zaczekać do jej końca. Sam proces zmiany dostawcy paliwa gazowego jest z kolei w pełni bezpłatny.

Jak się przygotować do zmienienia dostawcy gazu ziemnego?

Zamierzając zmienić sprzedawcę gazu, przed odwiedzeniem jego filii obsługi klienta warto odpowiednio się do tego przygotować. Konsultant sprzedawcy paliwa gazowego może bowiem poprosić o takie dane jak: zużycie gazu ziemnego w ostatnim roku, na podstawie którego odbiorcy są kwalifikowaniu do określonych taryf gazowych, czas obowiązywania obecnej umowy zawartej z dostawcą gazu. W związku z tym należy sprawdzić te dane wcześniej oraz zabrać ze sobą dowód tożsamości, potrzebny do zweryfikowania danych osobowych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności