Strona główna » Gazownia Byczyna » Gaz LPG Byczyna

Gaz LPG Byczyna

Czym jest serwis LPG?

Użytkownicy gazu LPG muszą pamiętać o regularnym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw, a także samochodów. W obu sytuacjach musi być on wykonywany co 12 miesięcy. Opiera się on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Dodatkowo sprawdzany jest także stan techniczny butli LPG. W samochodach wymienia się z kolei również filtry, które są składową instalacji LPG.

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w sytuacji budynków, które nie posiadają przyłączenia do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na gaz, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym. Na zamontowanie zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale także remontowanych budynkach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności