Strona główna » Gazownia Brzostek » Gaz LPG Brzostek

Gaz LPG Brzostek

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Pierwsze z nich polega na osobistym kupieniu nienapełnionej butli o właściwej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Druga opcja polega z kolei na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt samej butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Ile kosztuje montaż LPG w domu lub przedsiębiorstwie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być kupiony samodzielnie, w takiej sytuacji jego koszt to około od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest zbiornika. W takiej sytuacji nie należy za niego ponosić kosztów oprócz kosztów wydzierżawienia. Do ceny instalacji LPG w domu lub firmie należy także doliczyć takie elementy jak: sporządzenie projektu instalacji, wylanie płyty fundamentowej wykonanie dokumentacji niezbędnej do wykonania odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności