Strona główna » Gazownia Brzostek » Dostawcy gazu Brzostek

Dostawcy gazu Brzostek

Na czym polega rozliczenie rzeczywiste dostaw gazu?

Jednym z wielu rozwiązań na rozliczanie gazu ziemnego przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które polegają na wystawianiu faktur na bazie regularnie podawanych odczytów gazomierza. Jedną z podstawowych zalet tej metody jest pewność, że opłaty za gaz dotyczą wyłącznie rzeczywiście pobranej ilości gazu, za sprawą tego nie należy się obawiać zaległości. Uruchomienie rozliczeń rzeczywistych paliwa gazowego wymaga kontaktu z dostawcą paliwa gazowego w celu ustalenia szczegółów dotyczących tego sposobu.

Najpopularniejsi dostawcy gazu ziemnego w naszym kraju

W Polsce działa wielu różnorodnych dostawców gazu, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i tylko na sprzedaż gazu ziemnego. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców gazu jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność sprzedawcy nie oznacza jednak tego, że oferuje on najlepsze ceny paliwa gazowego. W wielu przypadkach jest nawet wręcz odwrotnie. Wobec tego przed zmianą sprzedawcy gazu ziemnego należy zawsze szczegółowo sprawdzić oferty przynajmniej paru firm działających na krajowym rynku, używając do tego między innymi rankingi dostępne w sieci..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności