Strona główna » Gazownia Blachownia » Butle gazowe Blachownia

Butle gazowe Blachownia

Gdzie można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg i butle gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalnych rozlewniach gazu, dostarczając do nich swój pusty zbiornik. O wiele sprawniejszym rozwiązaniem jest z kolei wymiana nienapełnionej butli na pełną w miejscach wymiany butli obecnych także na wielu stacjach paliw. W tym przypadku cena napełnienia butli równa się wyłącznie cenę znajdującego się w niej gazu.

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich sprzedaży powinny być składowane we właściwy sposób. Na ogół stosowane są więc do tego odpowiednie klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali odpornej na korozję. Umożliwiają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej umożliwiają składowanie ich w pionowej pozycji. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być umieszczona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności