Strona główna » Gazownia Bisztynek » Gaz płynny Bisztynek

Gaz płynny Bisztynek

Jak wybrać zbiornik na gaz płynny?

W trakcie wyboru zbiornika na gaz płynny należy zwrócić uwagę na trzy istotne elementy. Pierwszy z nich związany jest z zapotrzebowaniem na gaz, określonym na godzinę, na bazie mocy sprzętów zasilanych gazem. Umożliwia on wskazać wielkość zbiornika. Kolejny istotny czynnik to powierzchnia działki, na której ma być zamontowany zbiornik. Zależy od niej bowiem to jaki jego rodzaj może zostać zamontowany, aby określone odległości od innych elementów były poprawne. Poza tym należy także wziąć pod uwagę pobór gazu, który wpływa na częstość tankowania gazem zbiornika.

Jak długo trzeba czekać na tankowanie zbiornika na gaz płynny?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na gaz płynny wynosi mniej więcej 25%, należy zadbać o następne tankowanie. Wobec tego trzeba złożyć zamówienie na dostawę, w trakcie którego ustalana jest również data napełniania zbiornika. Najczęściej dostawy gazu wykonywane są natomiast w ciągu kilku dni. Czas dostawy gazu może się z kolei wydłużyć w okresie letnim, z powodu większego popytu tankowaniem zbiorników na gaz płynny..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności