Strona główna » Gazownia Bieruń » Gaz płynny Bieruń

Gaz płynny Bieruń

Jakie odległości należy zachować podczas montażu zbiornika na gaz płynny?

Chcąc zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w naziemnej formie, trzeba pamiętać o przestrzeganiu właściwych odległości od miejsca, w którym będzie on zamontowany. W związku z tym taki zbiornik na gaz płynny powinien być oddalony: przynajmniej 3 metry od domów, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych i szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę płynnego paliwa gazowego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw mający zamontowane swoje zbiorniki na płynne paliwo gazowe mogą korzystać ze swobodnej możliwości wyboru dostawcy płynnego paliwa gazowego. W trakcie jego wyboru warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na koszt paliwa, ale również renomę dostawcy. Musi on mieć ważną koncesję na sprzedaż paliw. Oprócz tego istotna jest także jakość dostarczanego gazu płynnego. To od niej zależy bowiem właściwie funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności