Strona główna » Gazownia Barwice » Butle gazowe Barwice

Butle gazowe Barwice

Jak transportować butle gazowe?

Przy zakupie butli gazowej warto zwrócić uwagę również o jej właściwy transport w odpowiedni sposób. Wobec tego butle gazowe do gospodarstwa domowego oraz turystyczne powinny być transportowane jedynie pionowo, zaworem skierowanym ku górze. Sama butla musi być natomiast zabezpieczony przed przewróceniem się po wnętrzu pojazdu. Nie należy z kolei przewozić butli gazowych w bagażnikach, gdyż podatne są one w nich na samoistne przemieszczanie się. Napełnione butle po przetransportowaniu powinny być składowane w suchym, pozbawionym bezpośredniego działania promieni słonecznych pomieszczeniu, w pionie.

Na ile wystarcza butla gazowa?

To na ile wystarcza butla gazowa, zależy od różnych czynników. Wymienić spośród nich należy przede wszystkim pojemność butli. Im jest ona większa, tym dłużej można z niej wobec tego korzystać. Poza tym okres użytkowania butli gazowej zależy również od tego, do czego jest ona wykorzystywana oraz wydajności sprzętów zasilanych z jej zastosowaniem. Standardowe butle gazowe 11 kg, wykorzystywane w kuchenkach gazowych w domach wystarczają najczęściej na mniej więcej 30 dni gotowania za pomocą gazu znajdującego się w nich..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności