Strona główna » Gazownia Barlinek » Gaz LPG Barlinek

Gaz LPG Barlinek

Jaki jest koszt montażu LPG w domu czy przedsiębiorstwie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu lub przedsiębiorstwie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takim przypadku jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest wydzierżawienie odbioru przez UDT.

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz LPG?

Współcześnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w paru wersjach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim pojemnością a co za tym idzie,tym samym zastosowaniem. W związku z tym gaz LPG oferowany jest w butlach: turystycznych wyróżniających się małą wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, klasycznych 11 kg, które stosowane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą posiadać kołnierz lub nie, specjalnych 11 kg stosowane do napędzania wózków widłowych, które mogą być stosowane w pozycji poziomej, o wadze 33 kg, używane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania lokali..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności