Strona główna » Gazownia Bardo » Dostawcy gazu Bardo

Dostawcy gazu Bardo

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego wyliczane są faktury za zużycie gazu. W przypadku domu nazywana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu w ciągu roku nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 skierowaną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym sprzedawcy gazu ziemnego do domu przypisują do nich odbiorców na bazie ich poboru paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy.

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu do gospodarstwa domowego?

Planując zmienić dostawcę gazu do gospodarstwa domowego, trzeba głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest całkowicie nieodpłatne. Sam proces zmienienia sprzedawcy paliwa gazowego na inną, lepszą firmę polega natomiast na kilku łatwych krokach. W zależności od wybranego sposobu może być ona wykonana osobiście lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu dostawcy pełnomocnictwa. Najwięcej czasu w przypadku zmieniania sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje wobec tego znalezienie właściwej oferty, w której nie tylko cena gazu ziemnego, ale i inne elementy będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności