Strona główna » Blog » Sprzedawcy gazu » Energa gaz ziemny dla domu
Sprzedawcy gazu

Energa gaz ziemny dla domu

energa gaz ziemny dla domu
Od 1 lipca 2016 roku Energa gaz ziemny do domu będzie sprzedawać w swoich placówkach. W pierwszej kolejności miejsca sprzedaży gazu ziemnego do domu będą mocno ograniczone. Dlaczego i jak wygląda cena gazu od firmy Energa? Sprawdź!

Energa gaz ziemny zaczyna sprzedawać dla gospodarstw domowych. Jest to o tyle istotna informacja, że sam gaz ziemny w ofercie firmy Energa jest dostępny od ponad 3 lat. Do tej pory jednak skorzystać z oferty zakupu gazu ziemnego mogli tylko i wyłącznie właściciele firm.

Co wiemy na temat oferty Energa gaz ziemny?

Jak się okazuje pomimo tego, że oferta jak podano w komunikacie medialnym dostępna jest od 1 lipca 2016 roku, szczegółowych informacji na temat samej oferty brakuje. Firma w pierwszym etapie sprzedaży produktu do klienta indywidualnego poinformowała, że możliwość taką będą mieli tylko i wyłącznie klienci, którzy odwiedzą następujące placówki:

  • Gdynia, ul. 10 Lutego 33
  • Gdańsk, al. Grunwaldzka 472
  • Słupsk, ul. Tuwima 6-7
  • Koszalin, ul. Dworcowa 17
  • Kalisz ul. Zamkowa 8
  • Elbląg, ul. Hetmańska 12-14
  • Toruń ,ul. Czerwona Droga 1/5
  • Płock, ul. Piłsudskiego 39
  • Olsztyn, ul. Dworcowa 3

Jaka będzie cena gazu i czas trwania umowy?

Na dzień dzisiejszy wiemy tyle, że czas trwania umowy będzie elastyczny i będzie można wybrać wariant zarówno na czas określony jak również opcję podpisania umowy na czas nieokreślony.

Ceny gazu ziemnego przedstawiają się następująco:

Grupa taryfowaCena za kWh (brutto)Opłata abonamentowa
W-10,121623,57
W-20,115625,90
W-30,113166,77

Na ten moment możemy tylko przypuszczać, że w zależności od długości umowy i innych zapisów cena gazu może ulec zmianie.

Naszym zdaniem należy poczekać do publikacji wszystkich danych dotyczących oferty, tak aby mieć pewność, że przedstawiona powyżej cena jest ceną, faktycznie zapłacimy po podpisaniu umowy.

Jak tylko informacje na stronie firmy Energa się pojawia – dokładnie przeanalizujemy jej opłacalność w odniesieniu do oferty standardowej PGNiG.

Zapisywanie
Ocena użytkowników 5 (1 ocena)

Porównywarka ofert gazu

Przeczytaj także

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności